Vyrobca dvere proti únikom tepla

Ozývajú sa Vám žalúdočné vredy pri pomyslení na budúce vyúčtovanie za energie. Kde ušetriť. Čo robiť, aby teplo viac neunikalo. Zateplenie domu máte za sebou, strechu tiež. Prečo ale musíte v tej izbe stále kúriť, akoby nemala steny. Teplo Vám uniká dverami. Preto vyrobca dvere prišiel s novinkou. Naozaj sa Vám to nezdá.Ceny energií sú každým rokom vyššie…

Ceny energií sú každým rokom vyššie a vyššie. Rovnako sa Vám správne zdá, že reálne príjmy Vašej domácnosti za týmto trendom akosi nestíhajú. Je to tak. Vyrobca dvere preto analyzoval aj tento problém. Viete, koľko kilojoulov tepla dokáže uniknúť starými interiérovými dverami. Viac, než ste ochotní uveriť. Vedecké výskumy ohromili celú nábytkársku obec. Vyrobca dvere sa rozhodol reagovať spôsobom, ktorý ovláda najlepšie. Nová generácia interiérových dverí je odolná aj voči únikom tepla.


Dômyselne zostavená konštrukcia a izolačná pena…

Dômyselne zostavená konštrukcia a izolačná pena v súčinnosti so spoľahlivou zárubňou fungujú ako dokonalý izolant, ktorý neprepustí von takmer nič – iba ak kľúčovou dierkou. Vyrobca dvere prišli s touto geniálnou myšlienkou iba nedávno. Vlastne, nebolo ani čo objavovať. Chcelo to len rozšíriť obzor nazerania na problémy bežných ľudí. Technológie boli známe už dávno, dôležitý bol nápad: aby aj interiérové dvere dokázali efektívne bojovať s únikmi tepla.

Add Comment