Interiérové dvere do detskej izby

Bojíte sa, že sa Vášmu dieťaťu prihodí nešťastná náhoda a Vy mu nebudete môcť v osudovej chvíli pomôcť. Hoci by ste stáli doslova za dverami. Môže sa to prihodiť každému, aj Vám. Stačí len, ak si pri zariaďovaní detskej izby zvolíte nevhodné interiérové dvere. Môže sa to stať kedykoľvek a kdekoľvek.Dieťa sa počas hry v…

Dieťa sa počas hry v detskej izbe zamkne zvnútra. Možno rodič zabudol v zámku kľúč, možno ide o interiérové dvere, ktoré majú integrovaný uzamykací mechanizmus. Čosi sa zomelie, ozve sa detský nárek. Rodič, s vetrom opreteky, uteká za svojou ratolesťou. Zastavia ho ale vymknuté dvere. Čo robiť. Prosiť dieťa, aby odomklo. Ale je toho schopné v okamihu, kedy práve ono potrebuje akútnu pomoc. To sotva. Sekundy bežia a čas sa kráti. Áno, je to čierny scenár, ale, buďme k sebe úprimní, kto pri opatere detí nemyslí vždy najprv na to najhoršie. Je to prirodzené, rodičovský pud sa nedá ignorovať. Preto sa vopred vážne zamyslite, aké si v príbytku rozmiestnite interiérové dvere.

Prevencia je tým najmúdrejším, čo zodpovedný rodič…

Prevencia je tým najmúdrejším, čo zodpovedný rodič môže robiť. Interiérové dvere sú predbežným opatrením. Myslieť dopredu je pri starostlivosti o malé deti vždy a všade na mieste. Zakúpte si interiérové dvere v sieti našich predajní. Máme bohaté praktické skúsenosti, s ktorými sa vždy radi podelíme!.

Add Comment